1 Nisan 2019 Pazartesi

Yaşanmış BDSM Anıları (Seks Olmayan Oyunlar-1/2)

Ön not : Bu yaşanmış hikayenin devamıdır...

Buluşma yerine geldiğinde çok heyecanlı ancak bir o kadar da hevesliydi. Çünkü beni ve methodlarımı az çok öğrenmiş ve bedenime az da olsa alışmıştı. Ve hatta belki de arzulamaya başlamıştı. Ona tattırabileceğim her şeyin farkındaydı ve bunları ona yaşatabilecek en deneyimli kişi olduğumu da biliyordu.

Bu buluşma her ne kadar seks içermeyecek olsa da bazı cinsel unsurlar veya çıplaklık yaşanabilirdi. Bunun o da biliyordu ve ceza (anal seks) gerçekleşsin diye sınırlarında gezeceğimin çok farkındaydı!
Ona gelmeden önce bir kaç görev verdim. Verdiğim görevlerden birisi belli renk ve malzemede mandal almasıydı. Almadı ya da bulamadı bilmiyorum ama cezası olduğunu ikimiz de biliyorduk!

Cezayı sonra düşünecektim çünkü şov başlıyordu!

İlk önce ondan giymesini istediğim kıyafetleri giyip istediğim gibi hazırlanmasını bekledim. Bir kadının bir erkeğe hazırlanırken dikkat ettiği tüm detayları bildiğim için öncesinde o her detaya ait özel bilgiler göndermiştim. Yani benim gözümün önüne gelebilmek için fazla düşünmesine gerek yoktu. Sadece itaat edip söylediklerimi yapmalıydı. Detay derken HER detay! Bu dediğimi kadınlar çok iyi anlayacaktır...

Mandal getirmediği için, oyunu modifiye etmeliydim. Yapması gereken şey, ona hazırladığım 1.5 sayfalık kısmen okuması zor (konusu tahrik edici) metni “nefesi ve sesi hiç bozulmadan, teklemeden” okumasıydı. Teklerse başa dönecek ve baştan alacaktı. Peki nasıl?

Burada mandal devreye girecekti ancak şu an mandal olmadığı için nasıl devreye girecekti anlatmak istemiyorum.

Ben tek kişilik koltukta otururken, karşımda elleri arkada bekliyordu. Ona hazırladığım her şeyle! Evet her şeye ben karar veriyorum, her zaman !

Çağırdım, kucağıma sırtı bana dönük oturmasını emrettim. Metni eline verdim. Kapalıydı. Aç ve okumaya başla dedim. Bu kadar kolay olmamalıydı şeklinde bakarken, göğüs uçlarını parmaklarımla sertçe kıstırmaya başladım ve yüksek sesle: Oku!

Sımsıkı sıkıyordum uçlarını, bazen bırakıyor daha da sert tutuyordum ardından.

Acıdan okuması tekliyor, baştan başlıyor, istediğim zaman tekrar canını fena halde yakıp teklemesini sağlıyor, oyuncağım gibi oynuyordum.

Acıdan inanılmaz keyif alıyor ve ıslanıyordu. Kucağımda olduğu için kontrol edebiliyordum. Bacakları da kıvranmalara başlamıştı. Sürekli başa aldığı için sesi iyice titremeye başlamıştı. Bir yandan acı, bir yandan bir efendinin oyuncağı olma hissi, bir yandan görev, bir yandan da amcığının kontrolü yani uzun lafın kısası bedenini zehirli sarmaşık gibi sararak fethetmiştim.

Bir ara ıslaklığını kontrol ettiğimde elimi vajinasının yanaklarında iyice gezdirdim. Nasıl kıvranıyor içine girmem için. Düşündüm

2-3 dakikada bitecek metni yaklaşık 10-11dk’da bitirebildi. Bitirince göğüs uçlarını bıraktım. Suratınca acının ve oyuncağım olmanın verdiği tarifini anlatması imkansız ütopik hisler varken, bir an da bana teşekkür etti ve beklemediğim bir an da bana sarıldı. Durdum, suratına bir tokat atarak yatağa fırlattım.


Devam edecek...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder